Bursa Beyaz Eşya Servisi
Beyaz Eşya Tamiri, Onarımı ve Bakımı
Bursa Beyaz Eşya Tamiri firmamız Bursa'da merkez ve Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Kestel, Gürsu, Mudanya ilçelerinde hizmet sunmaktadır.

Marka ve model gözetmeksizin beyaz eşyalarınızın Tamir, Bakım, Onarım işlemlerinizi kendi bünyesindeki personeli ile kısa sürede ve uygun fiyatlarla gerçekleştiren firmamız, cihazlarınızın tesliminden önce gerekli kontrollerini yaparak olumsuzlukların önüne geçmektedir.

Ev, İşyeri, Ofis gibi yaşam alanlarımızda başlıca yardımcılarımız olan Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Bulaşık Makinası, Derin Dondurucu, Kurutma Makinesi, Kombi, Klima, Fırın, Ankastre, Set Üstü Ocak, Mikrodalga Fırın ve benzeri beyaz eşyalarınızın zamanla oluşan arızaları için Arıza Tespiti, Yedek Parça Değişimi, Bakım, Onarım, Tamir gibi sorunlarını kısaa sürede gidererek çalışır duruma getiriyoruz.

Bursa Beyaz Eşya Tamircisi ihtiyaçlarınıza mümkün olan en kısa sürede çözümler üreterek cihazlarınızın kullanılabilir hale gelmesi için gereken işlemleri gerçekleştiren Bursa Beyaz Eşya Tamiri firmamız cihazlarınızın Bakım ve Onarım işlemleri öncesinde özel cihazlar yardımı ile yapılan Arıza Tespit hizmeti sonrasında maliyetini size bildirmektedir. Çıkan maliyetlere onay vermeniz durumunda Teknik Servis ekibi personelimiz tarafından sorunları giderilen cihazlarınız görevlerini en iyi yapacak biçimde hazırlanarak size teslim edilmektedir.

Bursa'da Beyaz Eşya Tamiri Yapan Yerler & Beyaz Eşya Servisleri ve Teknik Servis ihtiyaçlarınıza uygun fiyatlı profesyonel çözümler üretmekteyiz. Arızalı ve Bozuk olan beyaz eşya cihazlarınızın sorunlarını kısa sürede gideriyoruz.

Garantili Beyaz Eşya Tamiri yaptırmak isteyenler tarafında ilk tercih edilen Beyaz Eşya Tamiri firmamız cihazlarınızdaki Arıza, Yedek Parça, Beyin, Anakart Arızası ve benzeri işlemleri deneyimli Teknik Servis personeli Beyaz Eşya Tamir Ustası personeli ile gerçekleştirmektedir.

Türkiye'nin en büyük illeri sıralamasında üst sıralarda yer alan ve sanayi şehri olan Bursa ve çevresinde tüm marka ve modellerdeki Beyaz Eşya makinelerinin sorunları için size yardımcı olan Bursa Beyaz Eşya Teknik Servisi firmamız bünyesinde Arıza Tespit, Tamir, Bakım, Yedek Parça Değiştirme ve Yedek Parça Satışı konularında deneyimli ve cihaz üreticilerin düzenlediği eğitimlere katılarak Teknik Servis Elemanı, Usta, Usta Eğitici gibi belgelere sahip olan personelimizle cihazlarınızın işemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Şehir merkezinin yanı sıra başta merkez ilçeler olmak üzere tüm ilçelerde belirli günlerde periyodik rutlar oluşturarak müşterilerine hizmet vermeyi amaçlayan Bursa Beyaz Eşya Tamiri firmamız kendi bünyesindeki araçları ile hizmetlerini sürdürmektedir.
Servis Hizmetlerimiz
Bursa Beyaz Eşya Servisi

Diğer Markalarımızı Görmek İstermisiniz.