Bursa Beyaz Eşya Servisi
Electrolux Beyaz Eşya Servisi
Bursa Electrolux Beyaz Eşya Servisi ve Electrolux Beyaz Eşya Tamircisi firmamız Bursa´da garantili hizmet sunmaktadır.

İsveç merkezli AB Electrolux markası beyaz eşya üreticilerinin en eskileri arasında yer almaktadır. Kullandığımız beyaz eşyaların bir çoğunun üretimini gerçekleştiren Electrolux markası tarafından üretilen beyaz eşya cihazları uzun kullanım süreleri ve kaliteleri ile öne çıkmaktadır. Dünyanın en büyük ikinci beyaz eşya üreticisi olan Electrolux firması tarafından üretilen cihazlar dünyanın her ülkesinde kullanılmaktadır.

Electrolux marka cihazlarınızda yaşadığınız arıza ve sorunların giderilmesi için tercih edebileceğiniz Bursa Electrolux Servisi firmamız Electrolux markasına ait tüm cihazlarınızın arıza ve tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. Cihazlarınıza müdahele eden ve işlemlerini gerçekleştiren servis personelimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış Electrolux Beyaz Eşya Tamircisi kişilerden oluşmaktadır.

Bursa Beyaz Eşya sektörünün ilk ve öncü şirketleri arasında yer alan, sektördeki bir çok yeniliğe öncülük ederek adını duyuran Bursa Electrolux Teknik Servisi olarak uzun yıllar edinmiş olduğumuz tecrübemiz ve deneyimli personelimiz ile beyaz eşyalarınızda yaşanan tüm sorunları kısa süre içersinde uygun fiyatlarla gideriyoruz.

Bursa´da Electrolux marka beyaz eşyalarınız için ihtiyacınız olan; Arıza Tespiti, Tamir, Bakım, Onarım, Yedek Parça, Servis, Ankart Tamiri işlemlerini garantili olarak yapan, cihazlarınızı sorunsuz çalışır vaziyete getiren firmamızla görüşerek cihazlarınızda yaşadığınız sorunlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel ilçelerinde Electrolux Beyaz Eşya Servisi ve Electrolux Tamir Ustası hakkında yardıma ihtiyacınız varsa iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Gezici servis araçları ile Bursa´nın tüm bölgelerinde hizmet veren, müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdüren Electrolux Teknik Servisi olarak şehirde en geniş müşteri pörtföyüne sahip olmanın haklı gururu ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Electrolux firması tarafından üretilen; Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinası, Kurutma Makinesi, Derin Dondurucu, Kombi, Klima, Elektrikli Soba, UFO gibi cihazların Arıza Kodu anlamları, en sık görülen arızalar ve tamir işlemleri için Bursa Electrolux Beyaz Eşya Servisi firmamızı günün her saatinde arayabilirsiniz.
Servis Hizmetlerimiz
Etiket : elektırolux, elektirolüx, electroluks, elektrolüx, electrolux, beyaz, eşya, servisi, servis, tamir, tamiri, TAMIRI, Tamiratı, buzdolabı, no-frost,

Diğer Markalarımızı Görmek İstermisiniz.