Bursa Beyaz Eşya Servisi
Tüm Klima Modellerinin Yıllık Bakım ve Tamirini Yapanız
Bursa Klima Servisi & Montaj, Tamir, Gaz Dolumu ve Klima Ustası ihtiyaçlarınıza profesyonel ekibimizle çözümler üretiyoruz.

Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya ilçeleri ve diğer bölgelerde tüm marka ve modeldeki klimalarınızın Arıza Tespiti, Tamir, Bakım, Onarım, Temizleme, Montaj, Gaz Dolumu gibi işlemleri için destek alabileceğiniz Bursa Klima Servisi firmamız cihazlarınızın tüm işlemlerini uzman teknik servis personeli eşliğinde uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir.

Yaz aylarında en fazla kullandığımız elektronik cihazların başında gelen ve sıcak havalarda serinlemek için ilk başvurduumuz Klima cihazları zamanla arızalanmaktadır. Bu arızaların başında Soğutmama, Su Kaçırma, Çalışmama ve benzeri sorunlar gelmektedir. Her yıl yaz ayından önce düzenli olarak temizlenmesi gereken Duvar Tipi, Salon Tipi, Split Tipi, Kaset Tipi, Konsol Tipi, Kanal Tipi, Tavan Tipi Klima Modelleri bakımları yapılmadığı taktirde daha büyük sorunlar yaşanmasına sebep olmaktadır. Klimalarınızı uzun yıllar kullanmak istiyorsanız her yıl düzenli olarak temizlik ve bakımlarını profesyonel ve Güvenilir Klima Servisi firmalarına yaptırmalısınız.

Bursa Klima Tamiri hakkında en iyi hizmetin yanı sıra uygun fiyatları da size sunacak olan firmamız klimalarınızın tüm işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmektedir. Arızalı ve sorunlu klima cihazları konusunda deneyimli ve tecrübeli Klima Ustası personeli ile Bursa Klima Tamiri ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz firmamız her marka ve model klimalarınız için çözümler üretmektedir.

Klima cihazlarında en sok görülen sorunlardan olan Soğutmama şikayetleriniz için firmamıza iletişim bilgilerimizden ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz talepleriniz doğrultusunda firma yoğunluğumuza göre size en kısa sürede hizmet sunacak personelimizle iletişim kurarak servis talebinizi iletecektir. İlgili personelimiz mümkün olan zamanda size ulaşarak cihazlarınızdaki sorun ve problemleri tespit ederek yapılması gerekenler konusunda size detaylı bilgi verecektir.

Bursa'nın tüm bölgelerinde Gezici Servis hizmeti sunarak müşterilerine ulaşan firmamız cihazlarınızın Arıza Tespit işlemleri sonrasında yapılması gereken işlemler ve fiyatlar konusunda bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Sorunlu klimalarınız için tercih edebileceğiniz Bursa Klima Tamircisi firmamızı günün her saatinde arayarak taleplerinizi iletebilir, cihazlarınızda yaşanan arıza ve şikayetleriniz için bilgi alabilirsiniz.
Servis Hizmetlerimiz
Bursa Beyaz Eşya Servisi

Diğer Markalarımızı Görmek İstermisiniz.